Šperky Zoppini skladem

Šperky Zoppini

Originální, neobyčejné, jedinečné. Ano, to jsou šperky italské značky Zoppini. Mladá italská značka, která zná dokonale dnešní trendy a podle toho tvoří svoji kolekci, a která navíc perfektně ladí s aktuálními požadavky. Přestože se jedná o aktuální trendovou nabídku zboží, tak záruka kvality je poměrně vysoká. Šperky jsou totiž vyráběny z prvotřídních materiálu, které uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Chcete vyniknout a nosit žhavé novinky?

Vybrat si můžete ze sekce řetízků, náramků, prstenů, náušnic a přívěšků. Šperky jsou vyrobeny z ušlechtilé chirurgické oceli. Chirurgická ocel je kov, který nezpůsobuje nechtěnou alergickou reakci a zároveň nepodléhá korozi.

Prsteny Zoppini jsou větších rozměrů a například ve tvaru srdce či koule, které jsou navíc posázeny třpytivými kamínky. Kolekci prstenů doplňují náramky, které je možné s prsteny kombinovat a tudíž lze vytvořit skvělý set, který na vaší ruce dokonale ladí a vytváří tak dojem luxusně vybraných doplňků.


Máte ovšem raději decentnější prsteny? Nezoufejte, návrháři mysleli i na vás. Vybrat si můžete jemné prstýnky, které na sobě navíc mají přívěšky, a to například přívěšek ve tvaru srdce, kříže, kávových zrníček… Opět se jedná o velmi unikátní designové kousky.

Naušnice Zoppini jsou typické svým designem a délkou. Převážná část náušnic je podlouhlá a svým druhem připomínají céčka‘‘. Barev je k dispozici hodně, tak si můžete vybrat tu svou.

Šperky Zoppini si Vás získají svou originalitou a dostupnou cenou. Na své si přijde zkrátka každý.

 

 

Označeno , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *